Buradasın:

Grubum Tanışma ipuçları
\n’); } */

Şimdi kayıt ol  Arkadaşlığın gücüyle eğlenmek için

Erkeğe söylememeniz gereken 5 şey

Erkek ve kadın ilişkisinde hepimizin bildiği gibi kesin olan bir konu vardır ki oda seks. Birlikte muhteşem vakit geçirip yatakta uzun saatler harcayabilir, eski sevgililerimizin penisinin şeklinden bahsedebiliriz. Bu yaklaşım kimsenin sıkılmayacağını ve kızmayacağını garantiye alır. Fakat aşk bu kadar basit değildir. Gerçekte diğer daha az belirgin olan konular vardır o da erkeklerin kız arkadaşlarını sadece kendileri için saklamalarına ne kadar önem verdikleri. Eğer bir erkeği elde etmeye çalışıyorsanız şu beş “kaybettirici konuları:” asla gündeme getirmeyin:

Kaybettiren konu 1: Köpeğinizin yaptığı tüm sevimli şeyler.

köpeklerin maceracı bir arkadaş olarak soylu hayvanlar olduğunu düşünürüz. Buda onlarla bebek gibi konuşmaya başladığınızda rahatsızlık vericidir. “Nipsy, wipsy. Annen seni çok seviyor, evet, evet çok seviyor. Köpeğin üzerine böylesine düşmek, erkeğin sizin ideal arkadaşınızın tamamen size ve sizin ekmeğinize bağımlı olduğunu düşündürür, onu renkli süveterlerle giydirebileceğinizi ve çok azgın olduğunda da hadım edilebileceğini düşündürür.

Kaybettiren konu 2: Alternatif tıbba olan inancınız.

Barda son günlerde bir kadın ile konuşuyordum ve gittikçe birbirimize ısınıyorduk…taki kadının bana vitaminolojistine olan ziyaretlerini anlatana kadar. ” Bana mesanemde mutluluğumu engelleyen bir tıkanıklık olduğunu söyledi.” Spiritüel tarafınızı paylaşırken ne hissettiğiniz hiç önemli değil, hatırlayın: bize aromaterapi, kristaller veya refleksoloji hakkındaki deneyimlerinizden bahsettiğinizde, bizim sadece anladığımız dengesizlik, dengesizlik, dengesizlik

Kaybettiren konu 3: Diğerlerinin yaptığından ne kadar etkilenirsin.

En iyi arkadaşım, hukuk fakültesine giden Greg le dışarıdaydım. Kalabalığın içerisinde konuşan bir kızla tanıştık.: “Aman Allahım, bu gece burada çok fazla avukat adayı var. Biliyorsunuz, okuldan mezun oldukları ilk yıl 119,000 dolar kazanıyorlar! ”

Bizi ne kadar materyalistik olduğun konusunda ikna etmek zorunda değilsin. Fakat erkeğin çek defterine şehvetle bakmak – bizim veya bir başkasının—bize verilen değerin cüzdanımızın şişkinliği ile ne kadar ilintili olduğunu bize hissettiriyor. Ve biliyoruz ki her zaman cebi bizden daha derin ve cüzdanı bizden daha şişkin olacak birileri her zaman olacaktır.

Kaybettiren konu 4: Manzara ne kadar güzel.

Doğal güzellikle karşılaştığında erkekler sessizce karşılamayı tercih ederler. Kadınlar ise görür görmez konuşmak isterler, tamda erkeklerin sessiz kalmak istedikleri bir anda. Hiç gün batımı görmemiş dört kadının da içinde olduğu bir grupla Akdeniz adalarında bir hafta geçirdim. (“Gün batımının pembesi öyle derindi ki, o ana kadar gördüklerimin içinde en pembesi idi).”) Arkadaşım ve ben onlara kendi ilaçlarının tadını vermeye çalıştığımızda, şakayı anlamakta zorluk çektiler.: “Şu suya bak, ne kadar ıslak!”

Kaybettiren konu 5: En sevdiğiniz ünlü kim.

Demi and Bruce ayrıldı/barıştı; Oprah 20 kilo aldı/verdi. Umurumuzda değil. Pamela Lee ağzını o kadar geniş açıyorki Tommy’nin erkekliğinin tümüne hakim olabiliyor. Tamam, bu bizim için önemli. Bir baş parmak kuralı, çıplak olmadıkları sürece bilmek istemeyiz. Erkekler kendi ilişkilerini devam ettirme konusunda zorlanırken, hiç bir zaman tanışmayacakları insanların yaşamlarını devam ettirme sorumluluğunu almak en son isteyecekleri şeydirData Protection Act 1998 registration number Z9532548

Nasıl çalışıyor  |  Hakkımızda  |  Haber merkezi  |  Online Arkadaşlık güvenlik ipuçları
Kullanım koşulları  |  Yardım  |  İletişim  |  Üye olmak
Başarı hikayeleri

 © 2001–2010 Datech Limited

Powered by World Dating Partners