Buradasın:

Grubum Tanışma ipuçları
\n’); } */

Şimdi kayıt ol  Arkadaşlığın gücüyle eğlenmek için

Elde etmek için uğraşmak doğru mu?

By Sherry Amatenstein

Bekarların hayatında ilk gün her zaman sancılıdır. Yaptıkları ilk iş görüşmesinde sıkıntıdan dişlerini ağrıtana kadar sıktıkları veya ellerindeki kalemle avuç içlerindeki terin nasıl birleştiğini ve benzer durumları hemen herkes yaşamıştır. İlk tanışmanızda onun yukarıdan aşağı sizi süzerek kendince yapacağı yargılamaları tahmin ettiğinizden kendinizi korumak adına,ilk görüşmede iyi bir izlenim bırakmak için herşeyi yapmaya razısınızdır,

Kadın ve erkeğin ilk kez yaşadıkları tüm korkuların ve beklentilerinin ikinci günde yaşanıp yaşanmayacağı bu günlerde merak konusu. İlerlemenin ilk yardımı olarak, işte size ilk günde yapmanız ve yapmamanız gerekenler ile ilgili ipuçları:

DO:

Kendiniz olun Düzeltiyorum, tamamen kendiniz olun. O gün sizi sık sık rahatsız eden tüm hassas noktalarınızı ve güven duymadığınız noktalarınızı itiraf edeceğiniz bir gün değil, ya da sizde akli olarak yerleşik izler bırakan, erkek kardeşinizle nişanlınızı nasıl yatakta yakaladığınızı anlatacağınız bir gün değil. Kişiliğinizin kuyruğuna dolanan yorucu ve doğrucu hikayelerinizi bir kenara atın.

Be a good listener. Bu stratejinin iki nedeni var. Birincisi erkekler çok konuşan kadınları sevmezler. Onlar sizin parlayan gözlerinizde ki fırsatı yakalamak isterler. İkincisi, erkeklere konuşma fırsatı vermeniz size onun ne kadar doğru olup olmadığını farketme fırsatı verir. Eğer o tüm eski kız arkadaşlarının ne kadar acı verici, bencil, erkek düşmanı olduğundan bahsediyorsa hikayeyi onların tarafından düşünmeye çalışın. Eğer evlenmemiş olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ediyorsa ki bu erken zamanda alabileceğiniz çok değerli bir bilgidir ( Hayır, bunu değiştireceğinizi düşünmeyin!) Eğer aşk ilişkisinin hayatına nasıl değer kattığını ifade ediyorsa – bilmenizin güzel olduğu bir bilgi öyle değil mi?

ortada yaşamınızın dengesinin bozulacağı bir durum yok. Bu sadece bir tanışma. Yaptığınız sadece bir kaç saat tanıdık biriyle vakit geçirmek. Aydınlanın.

ŞUNLARI YAPMAYIN:

Olmadığınız bir kişi gibi davranmaya çalışmayın. Eğer siz et yiyorsanız ve oda vejeteryan ise bunu belirtmekten çekinmeyin. Düşününki siz günde iki paket sigara içen birisiniz ve oda hiç sigara içmiyor. Doğrusu eninde sonunda ortaya çıkacağına göre önceden doğruyu söylemek sonra söylemekten herzaman daha iyidir.

Onun hakkında hızlı ve anlık tahminler yapmayın. Tabii onun tamamen potansiyel bir kaçık ya da kaba saba birisi olması dışında, bitirmeden önce ona bir ya da iki şans daha verin. İlk günden acaleci davranarak belki de hayatınızın aşkını bulduğunuz bir zamanda kaybetmenin pişmanlığını size yaşatmasına izin vermeyin.

Onunla biraz zaman geçirin. Eğer onu tekrar görmek istiyorsanız “çok iyi vakit geçirdiğinizi söyleyin. Zaman gerçekten uçuyor. ” Evet ona iyi geceler öpücüğü verebilirsiniz ancak sakın ikinci buluşma için can attığınızı ona göstermeyin. Eğer ilk günün getirdiği nokta buraya kadar ise ona “seninle tanışmak çok güzeldi. Herşey gönlünce olsun deyin. ” Verdiğiniz mesajı öpücüklerle sulandırmayın.

Tüm bunların ötesinde en önemli ipucu: Güvenli buluşun. Güvenliğiniz için riske girmekten kaçının. Sadece kuzeninizin patronu sizle bu kişiyi tanıştırdığı için bu kişiyi müzik ve şarap ziyafetine davet etmeyin. Bunun yanında mahremiyet konusunda aceleci davranmamak size gelecekteki buluşmalarda dört gözle bekleyeceğiniz bir şeyler oluşturacaktır.Data Protection Act 1998 registration number Z9532548

Nasıl çalışıyor  |  Hakkımızda  |  Haber merkezi  |  Online Arkadaşlık güvenlik ipuçları
Kullanım koşulları  |  Yardım  |  İletişim  |  Üye olmak
Başarı hikayeleri

 © 2001–2010 Datech Limited

Powered by World Dating Partners