Buradasın:

Grubum Tanışma ipuçları
\n’); } */

Şimdi kayıt ol  Arkadaşlığın gücüyle eğlenmek için

Cimri erkekle ne yapabilirim?

Sevgili Şeri:

Erkek arkadaşıma onun cimri olduğunu nasıl söyleyebilirim? Her konuda mükemmel ancak onun bir lira bile harcama konusundaki kabiliyetsizliği gerçekten çekilir gibi değil.

Sonya

Resmi olmayan sonuçlarıma göre (40 arkadaş ve arkadaşların arkadaşları) kadınlar çok çok iyi öpen erkekleri cimri erkeklere tercih ediyorlar! Fakat diğer konularda iyi bir kaliteye sahip olduğunu söylediğine göre, onu zengin biri ile aldatmak veya terk etmek yerine ne yapabiliriz, ne taktikler uygulayabiliriz ona bakalım.

. En kötü taktik onu savunma durumunda bırakmak olacaktır . Bir diğer deyişle ona cimri olduğunu ve parasını Donald Trump dan bile daha sıkı tuttuğunu söylenip durmaya başlama. Ona, onu nasıl önemsediğini, ne kadar harika birisi olduğunu söylemekle başla (Evet yorucu bir durum, ancak yağ yakmak yolu düzgünleştirir) Sonra, para hakkında genel konulara gir. Kendi paran hakkında ve ne kadar değerli olduğu hakkında konuş. (Örneğin, çocuk olarak verilen haçlıkla arzu ettiğin her şeyi alabiliyor muydun yoksa sadece elbise ve makyaj malzemelerini satın alabilmek için yarım gün çalışmak zorunda mı kaldın ) Ona parası ile ilgili bazı şeyleri paylaşmasını söyle. Onun harcama ile ilgili korkuları nereden geliyor? Ailesi uzun bir zaman işsizlik gibi bir problem mi çekti? Paranın onun için güvende hissettiği veya kendini değerli hissettiği bir araç olduğunu hatırla. Nazikçe senin için para harcamaktaki isteksizliğinin sana değer vermediği duygusunu oluşturduğunu ona anlat. Ve uzlaşma öner: Sen ona akşam yemeği pişir ve üç gün peş peşe film kirala, o da seni dışarıda mükemmel bir yere götürsün. Eğer, onun bu içten gelen cimriliğine rağmen bu uzlaşmaya açık olursa kazandın demektir. Eşini memnun etmeye çalışan adam, bankadaki paradan daha iyidir. Yani…hemen hemen.
Data Protection Act 1998 registration number Z9532548

Nasıl çalışıyor  |  Hakkımızda  |  Haber merkezi  |  Online Arkadaşlık güvenlik ipuçları
Kullanım koşulları  |  Yardım  |  İletişim  |  Üye olmak
Başarı hikayeleri

 © 2001–2010 Datech Limited

Powered by World Dating Partners