Buradasın:

Grubum Tanışma ipuçları
\n’); } */

Şimdi kayıt ol  Arkadaşlığın gücüyle eğlenmek için

Tanıtımınızdan daha iyi sonuç nasıl alırsınız

Sitemize tanıtım koymak ücretsiz, ancak manşetten yapılmamalı.

Başarılı bir online tanışma birisinin sizin profilinizi gördüğü anda başlar.

Her bir tanıtım çok iyi düşünülmeli ve ne aradığınızı çok iyi ifade ediyor olmalı. Dürüst olun ve doğru olun. Sitedeki insanlara yalan söylemeyin ve olmadığınız bir kişi gibi kendinizi göstermeye çalışmayın çünkü gerçekten sizi arayan kişiler sizi bulamayacaklardır! Bu hem sizin zamanınızı hemde diğerlerinin zamanını boşa harcamasına neden olacaktır.;

Bir resim binlerce kelimeden daha değerlidir. Resimlerini koyan insanlar, koymayanlara göre 12 kez daha fazla hit almaktadır. Tanıtımınızla resminizi göndermek zorunda değilsiniz, ancak bunu düşünmeye değer. Bekarlar topluluğu size birçok büyüklükte resim yükleyebilme ve tanıtımınızı görüntüleyebilme imkanı veriyoruz.

Tanıtımınıza cevap aldığınızda bu ya dikkatinizi çekecek veya hiç ilgilenmeyeceksiniz. Aldığınız eposta sizi hiç heyecanlandırmasa bile cevap göndermek ortak bir nezaket biçimidir hatta “teşekkürler, teşekkürler fakat” deseniz bile. Tüm bunların ötesinde, bu kişi size mesaj gönderecek kadar sizle ilgilenmiş, o halde bunu bir iltifat olarak alın ve geri bilgilendirme mesajı çekerek mesajın elinize ulaştığını doğrulayın. Eğer eposta sizinde ilginizi çekerse, o halde cevap verin ve eğlenmenize bakın!

Tanıtıma cevap vermek

Veri tabanımızı araştırırken herkesin cevap vermediğini ve herkesin sizinle ilgilenmediğini göreceksiniz. O halde aynı zamanda birden fazla kişiye cevap vermek iyi bir fikir. Böylesi herkesin doğru tanışma yöntemi izlediğini garanti eder. ilk mesajınızı aldığınızda tutkuya kapılmayın. Özellikle sorulmadığı sürece kendinizin ne kadar iyi bir aşık olduğunu ve karşılaştığınızda onunla neler neler yapacağınız hakkında uzun uzadıya anlaşmalara girmeye kalkışmayın. Kendinizi tanıtmaya çalışın ve diğerlerinin sizin hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayın. Nitekim tanıtımını koyan biri resmini de göndermeli ki sizde ona resim göndererek cevap verebilesiniz.

Epostanıza cevap aldıktan sonra daha fazla bilgi vermenin sırası gelmiş demektir. Belki de o kişi hakkında daha iyi fikir edinmek için telefon ile konuşmanın tam sırası. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman tanışmak için en uygun zaman olacaktır.

Buluşma

Bu ilk karşılaşma büyük bir adımdır. Oldukça eğlenceli olabilir, ancak bu ilk buluşmada aklınızda ki soru işareti buluşmanın güvenli olup olmadığı. Bu nedenle size ilk buluşmanın mutlaka halka açık bir yerde daha çok öğle yemeği saatlerinde veya hemen iş çıkışı saatlerinde yapılmasını öneriyoruz. Eğer her şey yolunda giderse hemen daha fazla zaman geçirebileceğiniz ve daha rahat olabileceğiniz bir başka buluşma kararlaştırabilirsiniz

Ortak nezaket davranışları

Bu bir örnek olmalı ancak maalesef bazen karışıklık içinde ihmal edilebiliyor. Hatırlamanız gereken ilk şey HAYIR IN ANLAMI HAYIR DIR. Sadece karşılaştınız, buluştunuz diye o sizden hoşlanacak ve daha ileri gitmek isteyecek diye bir kural yoktur. Yüz yüze buluşmadan sonra her şey değişebilir, öyleyse diğer kişi devam etmek istemezse acilen bunu kabul etmeli ve ona uymalısınız. Bu kişiliğinize bir hakaret değildir. Sadece tebessüm edin, kabul edin ve bir diğerine geçin.

Eğer diğer tarafın evine davet edildiyseniz, misafir olduğunuzu unutmayın. Orada yaşamayacaksınız. Duruma uygun giyinin, hediye götürün ve ayaklarınızı sehpanın üzerine uzatmayın vs. Olası bir ilişkinin başlangıcında olabildiğiniz düşüncesi ile ve sadece bu sebepten dolayı aptal olmak zorunda değilsiniz. Uzun süre gidebilecek iyi ilişkiler bu ilk gün heyecanının gazabına uğrayabilir. Eğer karşınızdakine okulda veya işte olduğu gibi saygı gösterirseniz hoş bir şey yapmış olacak ve hiçbir zaman yeni tanışma fırsatlarını kaçırmayacaksınız. Kelimeler etrafta dolaşır ve iyiler daima talep edilirken salaklar ıstırap çeker!
Data Protection Act 1998 registration number Z9532548

Nasıl çalışıyor  |  Hakkımızda  |  Haber merkezi  |  Online Arkadaşlık güvenlik ipuçları
Kullanım koşulları  |  Yardım  |  İletişim  |  Üye olmak
Başarı hikayeleri

 © 2001–2010 Datech Limited

Powered by World Dating Partners