Buradasın:

Grubum Tanışma ipuçları
\n’); } */

Şimdi kayıt ol  Arkadaşlığın gücüyle eğlenmek için

Pahalı hediye istemek doğru mu?

Dört aydır birlikte olduğum erkek arkadaşım yılbaşı hediyesini kendisinin seçmesini mi yoksa benim seçmemi mi tercih ettiğimi sordu. Ona ve onun zevkine güvendiğimi ne isterse alabileceğini söyledim. Ancak doğruyu söylemek gerekirse bana mücevher alacağını umuyorum. Bir erkek arkadaşın kız arkadaşı için alabileceği en iyi hediye budur. Ancak mücevher istediğimi ona nasıl söyleyebilirim.. Bu öyle ucuz bir hediye de değil. Ona belli etmeden bunu nasıl ima edebilirim.
Laura

Sen çoktan önüne gelen fırsatı kaçırdın. Eğer onun zevkine güvenmiyorsan ona bunu söylememeliydin. Şimdi onu yönetmek istiyorsun doğru mu? Mağazaların vitrinlerinde ve dergilerde sevdiğin şeyleri göstererek onun da aynı fikirde olup olmadığını sor. Bu nispeten yeni bir ilişki olduğu için aslında pahalı hediyeler istemek çok da doğru bir davranış değil. Bu arkadaşlıktan ne beklediğini düşünüp, bunun gerçekçi olup olmadığına karar vermelisin.

Neden erkeğe biraz zaman verip ne olacağını beklemiyorsun? Bundan memnun edici ölçüde şaşırabilirsin. En anlamlı hediyenin zaman ve dikkat olduğunu hatırla. Eğer bu mücevhere dönüşürse, mükemmel. Ancak ilişkiye gerçek değeri veren nitelikleri yabana atma.
Data Protection Act 1998 registration number Z9532548

Nasıl çalışıyor  |  Hakkımızda  |  Haber merkezi  |  Online Arkadaşlık güvenlik ipuçları
Kullanım koşulları  |  Yardım  |  İletişim  |  Üye olmak
Başarı hikayeleri

 © 2001–2010 Datech Limited

Powered by World Dating Partners